Otakar Hůrka
Rybáři na Vltavě
Id: 364602
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba značně poškozená viz foto, oděrky na rámu
zobrazeno: 2599x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč