Otakar Hůrka
Tůňka
Id: 9102
olej/plátno/karton, rozměr 67 x 96 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, obraz lehce prohnutý, původní stav
zobrazeno: 4638x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 52