Otakar Hůrka
Tůňka
Id: 124202
olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2967x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč