Otakar Hůrka
Zimní stráň
Id: 172103
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, volné v poškozeném rámu, lokálně oloupaná barva
zobrazeno: 1881x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč