Otakar Lebeda
Cesta pod kopcem
Id: 141402
olej/plátno/podloženo kartonem rozměr 25 x 38 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, bude přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 3871x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 57