Otakar Lebeda
Chalupy v Postředkově
Id: 114903
kvaš/lepenka, rozměr 37 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3289x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč