Otakar Lebeda
Krajina
Id: 416601
olej/plátno, rozměr 31,5 x 47 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, přiložen odborný posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1165x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč