Otakar Lebeda
Tůň pod břízami
Id: 141513
olej/plátno, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba drobným protržením, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3761x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 93