Otakar Marvánek
Na procházce
Id: 134503
olej/plátno, rozměr 37,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1934x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
14 000 Kč