Čas na serveru 16:23:08

Otakar Marvánek
Sedící akt

Id: 524002

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Otakar Marvánek

olej/plátno, rozměr 105 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 3113x

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

15.10.2024, 20:47:00

15.10.2024 20:43 12 500 Kč