Otakar Marvánek
Vesnička
Id: 316801
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1317x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč