Otakar Moravec
Hájovna
Id: 560
olej/plátno, rozměr plátna 31 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, obraz i rám v perfektním stavu, romanticky pojaté zákoutí roubené hájovny Nejedlého žáka
zobrazeno: 3806x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 350 Kč