Otakar Moravec
Zasněžené rozcestí
Id: 209709
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám
zobrazeno: 1422x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč