Otakar Mrkvička
Portrét Franze Kafky
Id: 372904
olej/plátno, rozměr 68 x 43 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, malba lokálně poškozena, poškozený rám, popis na zadní straně
zobrazeno: 2934x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 58