Otakar Nejedlý
Červánky
Id: 209502
olej/plátno, rozměr 32 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 2376x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč