Otakar Nejedlý
Na poli
Id: 201601
olej/ karton, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2643x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
63 000 Kč