Otakar Nejedlý
Na poli
Id: 104012
olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2921x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
175 000 Kč
Příhozy: 88