Otakar Nejedlý
Na soutoku pod Mělníkem
Id: 196903
olej/plátno, rozměr 62 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámování, oděrky v ploše obrazu, nečištěno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3590x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 67