Otakar Nejedlý
Posvátný strom
Id: 8301
olej/plátno, rozměr 88 x 68,5 cm, , signováno vpravo dole, lehce zmuchlané plátno, krakeláž, zašpiněno, doporučeno restaurovat, nerámováno, majitel získal přímo od autora, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3237x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
42 000 Kč