Otakar Nejedlý
Řeka
Id: 158101
olej/plátno, rozměr 70 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oblast Žernoseky u Prahy, obraz v minulosti odborně čištěn a rentoilován, viz popis na zadní straně, jedná se o mimořádnou autorovu práci cca z roku 1906, přiloženy posudky prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc., PhDr. Mgr. Michaela Zachaře a restaurátorská expertíza včetně rozboru barev vypracovaná Zorou Grohmanovou, zcela mimořádná sběratelská práce
zobrazeno: 8877x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
245 000 Kč
Příhozy: 84