Otakar Nejedlý
Společnost
Id: 159707
olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz lokálně otřený, doba vzniku cca 1915, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2299x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč