Čas na serveru 02:21:59

Otakar Nejedlý
U jezera

Id: 492602

U jezera

  •  / U jezera / Otakar Nejedlý
  •  / U jezera / Otakar Nejedlý

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 17 x 23 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 275x

Vyvolávací cena: