Otakar Průcha
V podzámčí
Id: 86605
olej/pláltno, rozměr 60 x 76 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba
zobrazeno: 2658x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 800 Kč