Otakar Průcha
Vesnička pod lesem
Id: 79501
olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2248x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
18.5.2017, 20:00:00
12.5.2017 | 22:14 | 1 200 Kč |