Otakar Štáfl
Kriváň
Id: 81902
olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3185x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 001 Kč