Otakar Štáfl
Kytice polních květů
Id: 267
olej/plátno, rozměr plátna 41 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno ´40, rám seschlý, odřený, obraz v původním stavu
zobrazeno: 3453x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
13.3.2013, 21:15:00
27.2.2013 | 22:02 | 3 500 Kč |