Otakar Štembera
Hastrmani
Id: 201712
konvolut dvou kusů, barevné kresby/papír, rozměry ve výřezu 20 x 13,5 cm a 19,5 x 12,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, zašpiněno pod sklem
zobrazeno: 1485x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč