Otakar Štembera
Tůň
Id: 201711
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 2940x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 300 Kč