Otakar Švec
Nadšení
Id: 438501
bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 43 cm, výška plastiky 37 cm, značeno a datováno na plintu, na podstavci znatelná absence původního štítku
zobrazeno: 3442x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
37 000 Kč