Otakar Švec
Sluneční paprsek
Id: 271001
bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto
zobrazeno: 32783x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
225 000 Kč
Příhozy: 99