Otakar Synáček
Sedící akt
Id: 154701
olej/plátno, rozměr 113 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti poškozeno, rentoilováno, nový napínací rám, nerámováno
zobrazeno: 1654x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
10.10.2018, 19:36:00
10.10.2018 | 19:15 | 4 000 Kč |