Otakar Teklý
Mezi stromy
Id: 41115
olej/karton, rozměr 46 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2745x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč