Othon Coubine
Akt
Id: 1266
suchá jehla/papír, č. tisku 26/30, velikost tisku 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2855x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
6 500 Kč