Othon Coubine
Francie
Id: 31610
litografie/papír, velikost tisku 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, vlevo dole 479/500, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2650x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 390 Kč