Othon Coubine
Motiv z Simiane
Id: 250815
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1531x
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
9 500 Kč