Othon Coubine
Portrét dívky
Id: 250818
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1452x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 501 Kč