Othon Coubine
Provence
Id: 363901
olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, poškozený rám,po
zobrazeno: 5221x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 59