Othon Coubine
Rozkvetlá kytice
Id: 216901
olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu
zobrazeno: 7881x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
205 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 111