Othon Coubine
Z Francie
Id: 35007
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 13/30 a značka papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2266x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 490 Kč