Othon Coubine
Z Itálie
Id: 125401
olej/plátno, rozměr 34 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Zorou Grohmanovou, PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO
zobrazeno: 9883x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 81