Čas na serveru 06:18:30

Otokar Walter st.
Vítěz

Id: 466601

Vítěz

  •  / Vítěz / Otokar Walter st.
  •  / Vítěz / Otokar Walter st.
  •  / Vítěz / Otokar Walter st.
  •  / Vítěz / Otokar Walter st.
  •  / Vítěz / Otokar Walter st.

bronzová plastika na žulovém podstavci, výška plastiky 114 cm, celkový rozměr s podstavcem 130 x 40 x 40 cm, značeno vpravo dole na plintu, provenience: Hospodářská záložna Nepomuk, vznik 20. léta 20. stol.

zobrazeno: 2600x

Vyvolávací cena:
15 000

46 000