Otokar Walter st.
Vítěz
Id: 466601
bronzová plastika na žulovém podstavci, výška plastiky 114 cm, celkový rozměr s podstavcem 130 x 40 x 40 cm, značeno vpravo dole na plintu, provenience: Hospodářská záložna Nepomuk, vznik 20. léta 20. stol.
zobrazeno: 2619x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
46 000 Kč