Otto Gutfreund
Don Quijote
Id: 126401
bronzová plastika, celková výška 34 cm, značeno na pravé straně, jedná se o jeden z prvních odlitků autorova díla pravděpodobně již z 50. let 20. století, který se na trhu téměř nevyskytuje,přiložen znalecký posudek Jiřího Majricha
zobrazeno: 7929x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 73