Otto Gutfreund
Viki
Id: 349701
patinovaná bronzová plastika, výška 32,5 cm, jedná se o jeden z prvních odlitků, který současný majitel získal z velmi významné pražské sbírky, neznačeno, provenience osobní sbírka malíře Kristiana Kodeta
zobrazeno: 5887x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
127 000 Kč
Příhozy: 118