Otto Matoušek
Mezi břízami
Id: 193631
olej/lepenka, rozměr cca 52 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz je vložen do značně poškozeného rozměrově nevyhovujícího rámu
zobrazeno: 1671x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč