Otto Molitor
Krojovaná děvčata
Id: 6801
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 26 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 2498x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 000 Kč