Otto Molitor
Krojovaná dívka
Id: 488501
kombinovaná technika/karton, rozměr 34 x 47 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 904x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč