Otto Molitor
Na poli
Id: 496901
olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2121x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč