Otto (Ota) Ottmar
Veletínské chalupy
Id: 1831
olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, paspartováno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2478x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč