Otto Peters
Odpočívající
Id: 254730
pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 99 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1449x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
18 003 Kč