Čas na serveru 11:33:30

Otto Peters
Sedící akt

Id: 494202

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Otto Peters
  •  / Sedící akt / Otto Peters
  •  / Sedící akt / Otto Peters

olej/plátno, rozměr 80 x 67 cm, značeno na pravé straně (u ruky), rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1214x

Vyvolávací cena:

20 500